Uporabljamo piškotke
Piškotki so vse informacije, ki jih obiskano spletišče shrani v brskalnik vaše naprave in kasneje prikliče z namenom zagotavljanja kontinuitete med posameznimi priklici spletne strani. Piškotke uporabljamo v več namenov, predvsem pa za izboljšanje vaše spletne izkušnje na naši spletni strani (na primer za shranjevanje podatkov ob vpisu v vaš račun). Politika piškotkov
Vabimo vas da se nam pridružite na dogodku serije "Enota enota celota", kjer bomo z Zanelom Batageljem in Petro Čadež raziskovali razliko med raziskovalcem in strategom v marketingu. Pogovor med njima bo vodil Anže Jereb. 💡🧠
Zenel Batagelj je ustanovitelj in partner v družbi VALICON in se ukvarja z razvojem produktov in oblikovanjem strategij za znamke, s poudarkom na start-upih in distribuiranih sistemih, kot je blockchain.
Petra Čadež ima več kot 25 let mednarodnih izkušenj na področju marketinga in strateškega upravljanja z blagovnimi znamkami, z delom na različnih direktorskih pozicijah v Telekomu Avstrija in kasneje kot samostojna svetovalka. Njene ekipe so prejele številne nagrade, vključno z IABCGold Quill in Effie, leta 2020 pa je postala predsednica upravnega odbora Društva za marketing Slovenije.
Anže Jereb je svojo kariero začel v kreativnih agencijah v Sloveniji in tujini, danes pa je kreativni direktor v agenciji McCann Ljubljana. Je večkrat nagrajen na mednarodnih oglaševalskih festivalih, kot so Golden Drum, Golden Hammer in Epica.